Szukaj
Małopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa na Facebooku

Aktualności

Informacja

UWAGA!

ZMIANA TERMINU WYCIECZKI TECHNICZNEJ

Informacja

Ogłoszenie Konkursu

o Nagrodę Ministra Inwestycji i Rozwoju

za prace dyplomowe, rozprawy doktorskie oraz publikacje w dziedzinach architektury i budownictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz mieszkalnictwa

Informacja

Terminy egzaminów na uprawnienia budowlane

w sesji wiosennej `2019

Komunikat

Szanowni Państwo,

Uprzejmie prosimy o bieżące monitorowanie informacji zamieszczanych na stronie internetowej Małopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, a także na naszym profilu na Facebooku. Trwają prace i konsultacje dotyczące projektów ustaw o samorządzie zawodowym inżynierów budownictwa, które wymagać mogą aktywności i szybkiej reakcji z Państwa strony, związanej ze stanowiskiem naszego samorządu w kwestiach projektowanych regulacji.

Prosimy także o jak najszersze i najszybsze rozpowszechnienie tej prośby wśród członków naszej Izby oraz zachęcenie ich do polubienia naszej strony fb.

Jednocześnie informujemy, że informacja w sprawie projektów ustaw o architektach oraz o inżynierach budownictwa po spotkaniu przedstawicieli Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa oraz Izby Architektów RP w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

Informacja

Informacja ws. projektów ustaw

o architektach oraz o inżynierach budownictwa

po spotkaniu przedstawicieli Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa
oraz Izby Architektów RP w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju

«« pierwsza  |  « poprzednia  |  strona 1 z 13  |  następna »  |  ostatnia »»